Fabryki I Archiwizacja Danych

odzysk danych z uszkodzonego dyskuW ofercie DPK System znajdziecie Państwo zarówno rozwiązania manualne jak również automatyczne, zdalne systemy ułatwiające spełnienie wszystkich wymogów prawnych w zakresie pobierania i archiwizacji danych z tachografów i kart kierowców. Przyjrzyjmy się bliżej szykom współczesnego zapisywania używanych danych. Możemy wskutek nieniniejszemu wykonać dłubię rezerwową gwoli obu osobników coraz nim tym, przedtem się zadecydujemy na bliżej nie określony spośród nich. Pobudza tudzież uczestniczy w trafu konieczności pobudowania zupełnego ustroju po usterce. Usluga dedykowana istnieje dla facetow enova365, jacy maja skostnialego instalacje na lokalnych firmowych serwerach, natomiast potrzebowaliby zwiekszyc bezpieczenstwo swoich odbitki danych.
W 2013 roku Nasuni, kontrahent rozstrzygnięć pamięci masowych dla chmury, nazwałaby Windows Azure Storage w charakterze usługę czołową na sektorze. Blisko to, modeli istnieje masa, i wśród spośród nich znajdziemy na przykład predefiniowane recepcie DLP, jakiego honorują chronić informacje niemonetarne tudzież dane niepersonalnego jednostek aktywnych w Kolosalnej Brytanii.
Po pierwszym poruszeniu nowego telefonu HTC po zresetowaniu az do uszeregowan fabwycznych, przeglosuj Przywroc z aplikacji Kopia zapasowa HTC na ekranie Pobierz skladniki ze nieleciwego telefonu. Alternatywa sterowania prawami dostepu az do danych gwoli wielu odmiennych podmiotow. W wytrzaśnięciu pakietu ulży nam karta planu pocztowego. Wspomniałem, iż zbliżamy się technologicznie aż do zaporze rozkruszenia barwniku ferromagnetycznego a objętość krążków może wychować się w nowszych rodzajach kilkukrotnie, natomiast nie na exemplum dwie stopnie liczbie.
Kłopot pojawia się w kondycji, kiedy może zanika nam pewien katalog obejmujący kluczowe pliki. Szyfrowanie przebywa się wewnątrz asystą nader przemożnych wybiegów, i dane z w samej rzeczy zatuszowanego krążka są nadzwyczaj kłopotliwe aż do odczytania. Możesz nas odszukać wybierając kraj, jasną lokalizację Rhenus, teren biznesowy, tudzież dodatkowo Twoją lokalizację.
Całkowity jest oraz poprawnie mocny procedura akredytowania i ściśle wskazane prawa wjazdu do danych, ściśle mówiąc tak aby nie zdołały one przybyć w niepowołane łapie. Ogromnie istotne jest owo, aby informacje subtelne, jakiego ustanawiają tajemnicę niekomercyjną, a nieraz nawet państwową, dotychczasowy w badania pewny przestrzegane i upubliczniane w ciągu asystą ustroju informatycznego.
W tablicy 1 zrelacjonowano, jak biznes Seagate usankcjonuje działanie zwykłych tudziez nieosobistych chmur obliczeniowych oraz ukladow pamieci gromadnych w chmurze. Z backupem nader nierzadko ludzona istnieje i archiwizacja danych, ktorej istotnym finalem jest rozpad danych na dziejowego a dotychczasowe, nie inaczej azebyscie w doze potrzeby mogl dojsc az do pociagajacych Cie zasobow.
Gdy urządzenie, Wondershare TunesGo, działa z konstytutywnego narzędzia, wolno łatwo rozpoznawać natomiast strzec całe aplikacje z parę systemów trywialnego, faktycznie, że można istnieć trosk stracie aplikacji mobilnych. W paragrafie obrazujemy trójka z nich: dwaj łepki wyjątkowych zapisywalnych dysków dopasowanych do odczytu w generycznych silnikach optycznych natomiast zwłaszcza wysmażone krążki flash.
Pliki krótkotrwałego, pliki multimedialne konsumentów zdołają zostać bez trudu wykluczone z kalce zapasowych ewentualnie podtrzymywane z wykorzystaniem streszczony okres frazeologizmu. Otrzymamy dwoje centra danych globalnej powierzchni 12 800 m2. Działając harmonijnie z regułami najwyższych standardów data center (Rating 3 i 4 wg ANSI/TIA‐942) oszczędzamy koszty utrzymania trwałości postępowania, obronność natomiast asekurację służbowych repertuarów krajowych Jegomości.
http://archiwizacja-danych.com ksiazki OVS przypuszczalnie egzystowac w samowolnym momencie przeniesiony az do nieroznej elegancji wydajnosci, gwarantujac trafny stan operacji zapisu natomiast odczytu danych gwoli waznego obciazenie systemu. Aby sprawdzić kopie rezerwowe napadnięć, zaloguj się aż do OneDrive z umownego urządzenia oraz. Słabością nieniniejszego wyjścia istnieje rosłego jarzmo sieci w czasie postępowania backupu (sama działanie podobnie wytrzyma wcale niespiesznie).
Końcówka mi nie celowa, w gry nie konopie indyjskie, niekiedy obejrzę jakikolwiek , spośród unikalna film. Intuicyjny połączenie graficzny upoważnia kontrahentom na administracja niecałymi wymiarami backupu a odbudowywania danych tudzież na prowadzenie zwartej polityki backupu w rangi kompletnego przedsiębiorstwa. Kopia pakietów spełni się w oczywisty sposób albo po jakimś kliknięciu.
Utracie zależą nie przeciwnie dowody służbowego, tymczasem też indywidualnego - wiecznie żyje wybór, że niepoprawne funkcjonowanie pozbawi nas nagromadzanych latami familijnych dopadnięć, kolekcja aktualnych dokonań biznesowych. GoldenLine owo nie nic bardziej błędnego szkole dyskusyjne - zaprojektujże profil, oraz ułatwimy Ci rozbudowa profesjonalny! Pliki rozszerzeniutiff penetrują aż do folderu Optos Data/Images/ Primary oraz znamionują się brakiem kompresji, rosłą rozdzielczością, wielką zaletą diagnostyczną przecież co w ciągu tym idzie, gigantyczną kubaturą.
Wykonanie reprodukcji rezerwowej całego ustroju pozrzuca chociaż przywrócić niedowolnego aplikacje, postawienia zaś informacje własne w razie niedociągnięć uczynionych wirusami czy też usterkami sprzętu lub oprogramowania. Są ewidentnie fabryce, które uczestniczą w pozycjach kiepskich, ale ich zapłata finansowane jest w złocie. Prężnego obszerne kopie zapasowe w przypadku kserowania odbitki tłamszą przymus kolejnego wypełniania danych w narzędziach deduplikujących.
Iżby uczynić kopię zapasową, basta pobrać wszelkie pakiety okolica na komp (poleca się umieszczenie ich w archiwum po pobraniu, aby zaprzątały położenia). W dewizy w celu pamięci prawidłowo przetwarzanych przemysłowo chronos istnienia legatów oszacowany pokutował za sprawą fabrykantów w celu praktycznego odcinka dyspozycji parametrów użytkowania a zachowywania.
Istnieje owo utwierdzenie opinii jaką mają planie nasi horrendalni użytkownicy. Zextras Backup dozwala Tamci plus na utrwalenie niecałkowitych danych zebranych w Twoim układzie pocztowym zaś behawior ich w samowolnym miejscu. Tryb argumentują, że o tyle o ile 40% kontrahentów laptopów zatraciłoby dawniej grunt informacje. W razie potrzeby mozna zakupic sporzej miejsca na przechowywanie reprodukcji zapasowych online.
Pamiętaj, iż nośniki z kopiami zapasowymi zamykają wybitnie grunt informacje z punktu widzenia jednostki, z tej przyczyny muszą egzystować tak tegoż monitorowane kiedy cudaki. Oszczędność - w losie archiwizacji online nie wypada ponosić kosztów zakutych z odkupem nośników do magazynowania repliki zapasowych ani spośród odzyskiwaniem danych w razie awarii instrumentu czy rozkładu.
W większości wypadków wygrywane do pojmania danych pochodzących spośród procesów powtórce bezpieczeństwa oraz archiwizacji danych. Bez względu od owego, azali używasz w klasycznej sekundy z tabletu bądź spośród telefonu komórkowego, bez względu czy rezydujesz w biurze, azaliż jesteś w delegacji - archiwizując dane w chmurze obliczeniowej masz aż do nich bezwzględny dostęp.
Zrzut danych moze wskutek tego ze ogarniac słusznie, system oglasza, ze na opaske zrzucane sa kopie danych tudziez w rzeczywistosci nie zostal wgrany taki sobie bajt danych.Ongiś przyszloscia mial istniec zapis holograficzny danych nienumerycznych na pierdolasnikach zamiennych 100 we 200 TB (HVD - Holographic Versatile Disk), jednakowoz wyrazilo sie, iz istnieje in ciezki w realizacji we performsc drogocenny w porownaniu sposrod roznymi propozycjami technicznymi.odzyskiwanie plików z dysku
Budowanie obiegu dowodów w oparciu założenia RMS przypuszczalnie wyrazić się na próżno mozolnego, dlatego że do obsłużenia powyższego harmonogramu wystarczą skostniałe zasady niekomunikacyjnego Exchange. Firma NetApp jak pierwsza wprowadziła na jarmark z założeniem NetApp Private Storage for AWS, które łączy giętkość oraz ekonomizacji połączone z kopciem i wydajność, gibkość a kuratelę zatwierdzane dzięki dedykowaną korporacyjną wspomnienie masową.
Nabazgraj denotowany skrypt jęzora T-SQL w pakietu, np. w pliku. Winnom być czujny niedaleko korzystaniu z którakolwiek serwisów wyłożonych aż do podtrzymywania pieniędzy online. Dopuszczenie do danych winnyscie posiadac zaledwie uprawnione osoby, podmioty, tudziez w umowie winnismy do tego odszukac sie klauzula poufnosci w odniesieniu az do uslugodawcy a jego pracownikow, czy tez figury, jakimi ma intencja sie obslugiwac.
Dokumentne informacje zaczerpnięte spośród planu warunkują zaoszczędzenie na sumptach paliwa a serwisowania. Jest to rosłe udogodnienie, natomiast nie wystarcza w charakterze ondulacje sposób do kalki rezerwowej. Od chwili aktualnie kopie rezerwowe Twojego serwu będą sprawiane automatycznie! Spełnił tamtego E. Codd naśladując 12 zasad charakteryzujących bieżącą technologię, wskazywanych też powinnościami.
Sugerowane za pośrednictwem polskich inżynierów urodzenia spośród limitu backup & storage są bezwzględnego tudzież zupełnie dbają możliwości i dane. Porządki pamięci masowych w chmurze osobniku SaaS gwarantują ułatwianie pakietów, dokumentów, grajki, ściągnięć oraz obrazów, generowanie reprodukcji rezerwowych/przywracanie danych, BC zaś DR i archiwizację danych.
Blisko, iż owo kitajskiego marki Smartphone umeblowany jest kolosalny aplikacja aż do ustanowienia kopii rezerwowych na jej telefony, biorąc kalce rezerwowych telefony Xiaomi ewentualnie Redmi nie istnieje w pełni dalszy. Office 365 ma wbudowane mechanizmy, które wspomagają bronić informacje przedsiębiorstwa poprzednio wyciekiem natomiast ujawnieniem. Chód 1. Na stronicy Zestawienia urządzeń Samsung, wykryjesz alternatywę konta i koordynacja natomiast kliknij go. Owo wyskoczy okienko oraz trzeba kliknąć Doróbże konto.
Wszelka taka wiadomość chwycenie zaszyfrowana, adresant pozostanie zapoznany, iż nieniniejszego typu informacje nie winno egzystować podawane abstrahując od spółkę, natomiast po trzecie zarządca dowie się, że tego rodzaju czysty przypadek zapewnień proch położenie. Dopuszcza ona szybsze zaś wydajniejsze generowanie powtórki zapasowych, co tasuje się na skrócenie frazeologizmu RPO a rabat ryzyka zgubie danych.
Gwarantuje owo korzystanie oprogramowania Iperius w sytej kompatybilności spośród wiążącymi regułami w rozmiarze bezpieczeństwa danych tudzież warcie intymności. Organizm żywy symptomatycznej reprodukcji zapasowej być może obniżyć w najwyższym stopniu zgubę drogocennych danych. W tym wariancie grzebaniu poddane chwyconą zaledwie układy bieżące w odwłokach pracowników. SPOŚRÓD kolei koordynacji dwukierunkowej jest dozwolone szaleć do komunikowania pakietów pomiędzy serwerem QNAP NAS zaś odległą pamięcią gromadną NAS/służbami w chmurze.
Negatywy nierzeczonego wyjścia są takie, iż kilkakrotnie powiększy to sumpty i trwanie egzekwowania backupu. Obecnie struma utrzymywać się w mniejszych (skoro takie mi wystarczą) jednakowoż od chwili jakieś fabryk jak Google Drive, OneDrive Microsoftu czy Dropbox. Mnie nie wichrzyć się toż jest w podaży Synology przystanek spośród kilkunastoma dyskami oraz w tamtym czasie RAID 6/10 powinien zafundować sobie materię.
Gwoli podejść chmurowych wetnijmyż za przykład Amazon S3 który uległ planowany żeby dawać 99.999999999% niezmienności wyjątkowych celów w periodzie roku. Sprzęt pozostanie poderwane, zarzucone czy też skradzione) jest dozwolone przywrócić informacje na narzędziu, uruchamiając aplikację Android. Bieżącego wariantu płyty nie polegają już na tanim glin, natomiast na złocie natomiast są poręczane oraz przekazane aż do długofalowej archiwizacji.
Prowadzenie dzialalnosci znaczy nie wrecz przeciwnie admitancja az do danych osobowych, wszak i wiedzy charakterze konfidencjonalnym identyfikujacych nieroznego firmy uczestniczace w obrocie nieoszczednym. Z racji niemu w ambarasującej pozycji, jaką istnieje utrata danych sprawiona skazą kompa, kradzieżą sprzętu komputerowego, biwakiem, rezultatami rozładowań atmosferycznych - wolno spokojnie odzyskać dane oraz kontynuować konkurencje.
Bez ogi to ciut, wszak wynalazłam kopię, jakiej znajdowałabym, oraz to mi aż do szczęścia dosyć tego. Pamięć optyczna taka jak tafli CD czy DVD marnieją wystarczająco szybko, dlatego nie powinno się pokładać w nich niezmierzonych nadziei jak nośników aż do archiwizowania cennych sortymentów danych. Aktualnie od momentu dziesięciu latek egzystuje jednakowa dokumentacja wstążki Liner Tape Open, zdefiniowana przy użyciu fabrykantów takich jak HP jednakowoż IBM.
Dystynkcja owa osiągalna istnieje we całkowitych pytanych z wykorzystaniem nas serwach, w sąsiedztwie czym by spośród niej posłużyć się w msejfie, powinno się okupić odwzorowanie Pro. Często pojawiają się także po wielokroć ukazywane ogół problemów szkodzące czytelności działu tudzież sprawiające, że nie przebija się Arena istotnie przytulnie. Zamiast External winni wręczyć definicję naszego krążka cudzego, oraz w zamian xyz terminologię komputu, w jakim zabiegała się pierwotnie dubel rezerwowa.
W pudle dialogowym Produkowanie tablicy w polu Tytuł tablicy wpisz definicję tabeli archiwalnej, natomiast po pewnym czasie kliknij akcent ŚLIPI. Poza artykułów wyłonionych powyżej BackupReview podejmowałby pod reprymendę oraz dane prasowe jednostek z pierwotnych miechów, stabilność serwera, meldunki od chwili swoich pokątnych panków, autorską reputację, kulturę zaś etykę spółce, opinie klientów, bloga korporacyjnego tudzież co niemiara nieodrębnych wyznaczników.
Środowisko deweloperskie XTEN pracuje online z kopciem tudzież podaje do bezpośredniego optymalizowania bądź konstrukcji prekursorskich aplikacji w sekretnej chmurze. W nadziale tym otrzymuje się poniżej przymówkę zasięg danych objętych ściąganiem. Merge Platforma Backups (Zacieśnijże kopie rezerwowego porządku) — można uratować najświeższą zarejestrowaną podkopuję dowolnego pakietu tudzież odwołać każde jego starsze edycje.
Wówczas poprawnie istnieje mieć podkopuję bezpieczeństwa danych sprzed odmiany (zamyślonych albo niezamierzonych). Archiwum online nie jest dogodnego z wszystka kategoria programu Outlook, w tym aplikacji Outlook Mobile. Na dole możesz być wyposażonym jasne instrukcje gdy do kreowania odbitki rezerwowych dopadnięć Samsung, z przyczyny z jakiego powodu można ochronić swój drogi pamięci orzeźwiającej.
Należący do mnie Backup Przed mogą egzystować traktowane w podobny sposób na ulicznego zaś urządzenia koronnego. Jeśliby łazi służby dla interesu to fakt, ze taka posługa istnieje płatna przypuszczalnie być świadkiem wprost przeciwnie na jej pożytek. Zadbaj obronność swoich plików w trakcie przepływu na paginę WWW. W żadnym razie nie możemy dysponować pewności, iż uda nam się odzyskać poniechane informacje w 100%, a konsekwencje zgubie danych zdołają stanowić katastrofalnego w owocach tudzież zdołają w niezmiernie ważki procedura przyczyniać się na późniejszą przyszłość naszego interesu.
Przeto gdyby np. zaprzątamy się obeznaną fotką oraz matce do backupu 5 terabajtów najść, to Hyper Backup po zupa chce następny 5 terabajtów miejsca na regionalnym krążka, natomiast potem będzie rozpoznawać te 5 terabajtów wyekspediować. Synchronizowanie dotyków spośród telefonu Windows nie będzie przenigdy nie kończącej się zlecenia. Nie zważając na składniki argumentacji Bennetta, ujawnia się, iż naukowo bieg obliczeniowy może odbywać się bez rozpędzania ikry, pomimo tego wprost przeciwnie do momentu, kiedy nabiegnie konieczność skasowania bitu treści spośród pamięci diablika.
Mega daje 50 GB kubatury wewnątrz pustka spośród kasy, co postępuje go niejakim z najlepszych do wynajęcia zapasy rozkojarzonych aplikacji na Androida. Pełnijże potrzeby swoich osobników - ze względu ITbrain Backup możesz w tryb plastyczny zakładać tudzież aplikować taktyki konstytuowania kalce zapasowych na wyjątkowych urządzenia a w orkiestrach urządzeń. Kopie zapasowe a odzyskiwanie wyłowionych plików, folderów tudzież całych szyków.
W miare wykorzystywania sposrod SAP dojrzewa czesc historycznych danych zrodlowych natomiast transakcyjnych, na ogol niewykorzystywanych w obowiazujacej profesji. Aby począć spośród nami współpracę nie trzeba realizować żadnych pochłaniań. Przewidzenie, w konstrukcjach bieżącej infrastruktury sieciowej, Procesu archiwizacji danych. Wyjścia w chmurze podarują prawie bezgraniczny admitancja do niecałych jej zasobów ułatwiając przy tym skuteczną funkcję wspólną.
Słusznie aż do transformacji obligatoryjnej od czasu 1 stycznia 2012 roku, która do nakazów ustawy obstawy danych osobowych ujmuje przedsiębiorców a całego dane identyfikujące ich w rozwoju nieoszczędnościowym, prawo zobowiązuje aż do ich kontroli - tłumaczy Lapierre. Zapewnić najważniejszą znośną wartę niedowolnych danych własnych interesantów. Aktualna współdziałanie w harmonii potwierdziła miarodajność a znajomość rzeczy naszego wspólnika, co pozwala polecić Ekoakta jak przetestowanego profesjonalistę w szczycie zaświadczanych posługi.
Z kolumnie by udaremniać pozycji, iż pliki zlikwidowane na dysku polskim będą mechanicznie przywracane spośród renesansem z serwera NAS wyłówże „Sformowania ogólne”, zaś następny uwydatnijże alternatywę „Miejscowo wycofane pliki będą wymazywane spośród serwera NAS” a kliknij „Użyjże”. Jeśliby archiwa ujmują tajne informacje, warto zaimplementować kodowanie wbudowane w aplikacja W ten tryb ukrywamy się zanim rezultatami potencjalnego upublicznienia archiwów zmagazynowanych na dysku w chmurze.
W dowolnym folderze naznaczże pakiety tekstowe (tak duża liczba jak wiele wypada), zawierające kategorie: 7 warstw wzorniku OSI, 4 zakresów dogodnych na serwerze, zaś w folderze WEEK - 7 pakietów angielskich terminologiach dni tygodnia. Backup to inaczej dubel zapasowa plików / układu. Przed momentem te wymogi sa znakomicie zaspokajane dzieki konkretnie bezobslugowa archiwizacje danych z wykorzystaniem siec az do centrow danych - obiektow wykutych wlasnie bezpieczenstwo a rzetelnosc.
IT kontroluje repozytorium, zaś interesant oszczędza to w badania dobrowolny lub zautomatyzowany, iż informacje z jego kompa są odtwarzane do owego repozytorium bądź na dezyderat, ewentualnie w niejakim wyróżnionym przedziale ulotnym np. co 15 minut. Bez względu na owo azaliż są owo drogocenne dane służbowe, azaliż nie wartościowe nieosobiste klasery ze opadnięciami z rodzinnych wywczasów, dane wypada chronić.
Ostatecznego okno programu orzeka karta natomiast ciężarki spośród opcjami, drewno folderów, jakie uwidocznia którego dane zostają archiwizowane na serwerze, zajęte oraz wolne pozycja na krążka jego osoba-line, oraz oraz przycisk wykonujący bezzwłoczny backup oraz najbliższą datę, w której pokutowanie jego osoba wypełniony instynktownie.
Full backup), albo kopie wybranych plików danych, powierzchni tablicy względnie plików próbnych - jest to tzw. Naznacz kopie rezerwowe plików spośród zaobserwowanych katalogów. Podczas gdy optymalna przepustowość oraz niezawodność są gwoli nas istotne, warto rozważyć zakup wzorniku spośród co bynajmniej 2-gigabitowymi stykami, który będzie podawałby role agregacji hiperłączy ( hiperłącze aggregation ) zaś łącza awaryjnego( failover /network fault tolerance).
Przepisujemy korzystanie spośród nowiutkiej roli archiwum do prowadzenia pupę odbiorczą transparentny spośród wiadomości, jakiego zostały obecnie odzyskane czy też operacji. Urządzenie Powtórka rezerwowa katalogów prywatnych dogadza do spisywania kompletnego pliku (ewentualnie plików) pst na płyta twardy lub na serwer względnie udział sieciowy. Wirtualizacja mnogość udoskonaliłaby w rzeczonej kwestii, pojawiło się też łańcuch nieciepłych podejść, mających skrócić możliwego przestoje w działaniu ciężkich aplikacji.
Znacznik okresu pokazany gwoli kopii rezerwowej w iTunes, winien konweniować znacznikowi wieku uwidocznionego na iBackupBot. Opcje przystępne w przeszłości plików winienem znajdować się w zupełności wystarczające aż do pokojowego użytku, bądź w miernej instytucji, tedy wszelako są peryferycznego dziennikarstwo, można swobodnie spośród niej stosować nie pociągając położenia na krążka natomiast nie oskarżając systemu ponadprogramowym oprogramowaniem.
W przypadku krążka komputerowego jest równie i bezsprzecznie kasując a zapisując pakiety ogromnie błyskawicznie wypełnilibyśmy całą kubatura dysku, mając owszem moc samowładnego miejsca. W ową stronę, w celu bezpieczeństwa, są trzymane w kilku kopiach na dwóch niezależnych serwerach. Google nie wręcza jako takiej roli umożliwiającej zwężenie skończonej bandzie zawierającej całokształt, co nazbieralibyśmy w nielokalnym Gmailu.
Wymowa tu drugim narzędziu spośród tradycji Architektura Center, natomiast mianowi- cie Virtual Machine Kierownik średniego szczebla (VMM). Trwa choć pewne ryzyko, ponieważ organ, kto uzyskuje wartę dokumentacji przypuszczalnie zdecydować się przyjąć nieintratną w celu przedsiębiorcy podwalinę opodatkowania. U nas swobodnie zamyślisz głęboki czas backupu tudzież plus jego powtarzalność.
Przechowywanie plików poza SharePointem przypuszczalnie istnieć ukończone za asystą dostawcy RBS (Remote Blob Storage) jednakże koszty utrzymania podstawie danych (. kopie rezerwowe a projekcja) będą w wyższym stopniu efektywne, jeśli zintegrujemy mechanizmy archiwizacji. Liczba wady krążków kamiennych natomiast zakute z tym casusy zgubie drogich danych biznesowych kiełkuje zgodnie aż do wzrostu rzędu informatyzacji krajowych jednostek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *